Се Продава Плац во Бразда

Се Продава, 20 EUR

Оглас број: 0000079
Огласот е посетен:   336 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 2700 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 44/1


Опис на недвижноста

Се продава плац во Бразда 2700м2-20eur.Шифра-44/1
Повеќе
Сподели :