Se prodava kukja vo Ilinden

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000866
Огласот е посетен:   345 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : --

Година на градба : 2014

Квадратура : 68 m2

Соби : Трособни