Se Prodava Baraka vo Vlae

Се Продава, 80 000 EUR

Оглас број: 0000214
Огласот е посетен:   560 пати

Тип на недвижноста : Бараки

Ориентација : Исток

Година на градба : 1960

Квадратура : 80 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : prizemje

Балкон : Не

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 7009


Опис на недвижноста

Se prodava baraka vo Vlae 80m2 so dvor 200m2. Barakata e renovirana so sreden dvor. Ima markica PR+1+PK,H-8,80m. Se prodava za 80 000e so mesto za dogovor. Shifra-7009
Повеќе
Сподели :