Се продаваат ексклузивни куќи(Off Market)

Се продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќиСе продаваат ексклузивни куќи

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000723
Огласот е посетен:   357 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Исток-запад-југ

Година на градба : --

Квадратура : 118 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Празен

Шифра : 6047


Опис на недвижноста

Светски тренд е да се работи во град, но да се одгледува семејство на село или во предградијата затоа што тоа е единствен начин да се одгледаат здрави и среќни деца, деца што ќе знаат што значи игра на отворено, деца кои ќе пораснат надвор со топка, без страв дека ќе налета на нив забрзан автомобил, и што е најважно, деца кои ќе можат да дишат чист воздух со полни гради. Затоа ви нудиме идеална можност за здрав и мирен живот во куќите кои се осмислени до перфекција. Површината на секоја станбена единица е од 102 до 118 м2 (приземје и кат), за ИДЕАЛНА цена од 890ев/м2. Во соработка со нашиот партнер Силк Роуд Банка нудиме најповолни услови за своите потенцијални купувачи за користење на станбен кредит. ✔️ Ниска каматна стапка од 2,9% за првите 3 години ✔️ Средства до 150.000 евра / 9.000.000 денари ✔️ Без провизија за администрирање на кредит, без апликативни трошоци и без трошоци за проценка. За повеќе информации јавете се на тел: 075 489 145 Шифра: 6047
Повеќе
Сподели :