Се издава стан во Карпош 2.(Off Market)

Се издава стан во Карпош 2.Се издава стан во Карпош 2.Се издава стан во Карпош 2.Се издава стан во Карпош 2.Се издава стан во Карпош 2.Се издава стан во Карпош 2.Се издава стан во Карпош 2.Се издава стан во Карпош 2.

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000671
Огласот е посетен:   127 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Северо-запад

Година на градба : --

Квадратура : 62 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3103/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Општина Карпош, ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ,,ДРАМСКИ' Ориентацијата му е СЕВЕРО-ЗАПАДНА. Лоциран е на адреса или улица “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”. Квадратурата е од 62 М2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Катноста е 4 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две нормални спални соби, вц со купатило и една балкон/тераса. Објектот е реновиран 2018/2019 година. Има слободно паркинг место. Цена:Цена по договор. Шифра: 3103/1
Повеќе
Сподели :