Се Продава Стан во Кисела Вода(Off Market)

Се Продава Стан во Кисела ВодаСе Продава Стан во Кисела ВодаСе Продава Стан во Кисела ВодаСе Продава Стан во Кисела ВодаСе Продава Стан во Кисела ВодаСе Продава Стан во Кисела ВодаСе Продава Стан во Кисела ВодаСе Продава Стан во Кисела ВодаСе Продава Стан во Кисела ВодаСе Продава Стан во Кисела ВодаСе Продава Стан во Кисела Вода

Се Продава, 950 EUR

Оглас број: 0000006
Огласот е посетен:   667 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2015

Квадратура : 88 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3064


Опис на недвижноста

Се продава убав комотен трособен стан од 88м2 на 2/3 катна зграда во општина Кисела Вода. Се наоѓа на посебно мирна локација. Во станот има комплетно опремена кујна, трпезарија, дневна и две спални, има можност за уште една спална соба. Греењето е централно парно. Цена 950 ев./м2 Шифра- 3064
Повеќе
Сподели :