Се Продава Двособен Стан

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000792
Огласот е посетен:   265 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Северо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 48 m2

Соби : Двособни

Состојба : Полуреновиран

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 2012


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Аеродром. Квадратурата е од 48 м2. Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, една спална соба и балкон. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 или 078 409 501 Цена: Цена по договор. Шифра: 2012
Повеќе
Сподели :