Се продава стан од 99м2 во Струмица (Off Market)

Се продава стан од 99м2 во Струмица

Се Продава, 600/560ев/ EUR

Оглас број: 0000022
Огласот е посетен:   198 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 99 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продава нов стан во изградба на само 5 мин од центарот во Струмица, на одлична локација и ориентација.Станот е 99м2 и се наога на 4 кат, во зграда од 6 ката.Цена 600 ев/м2 , за плакање во готово 560ев/м2. Повеке информции на тел: 075-488-259
Повеќе
Сподели :