Se Prodava Baraka vo Lisice

Се Продава, 0 EUR

Оглас број: 0000542
Огласот е посетен:   361 пат

Тип на недвижноста : Бараки

Ориентација : Сите

Година на градба : 1963

Квадратура : 69 m2

Соби : Трособни

Состојба : Стар

Кат : prizemje

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 7036


Опис на недвижноста

Se prodava baraka vo Lisice od 69m2 objekt,vkupno so dvor 169m2 i 15m2 garaza. Cena po dogovor.Shifra-7036
Повеќе
Сподели :