Се Продава Куќа во Даме Груев(Off Market)

Се Продава Куќа во Даме ГруевСе Продава Куќа во Даме ГруевСе Продава Куќа во Даме ГруевСе Продава Куќа во Даме ГруевСе Продава Куќа во Даме Груев

Се Продава, 180000 EUR

Оглас број: 0000227
Огласот е посетен:   389 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југ

Година на градба : 2007

Квадратура : 220 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : приземје

Балкон : Не

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 6036


Опис на недвижноста

Се продава куќа во Даме Груев од 220м2 со двор 400м2. Куќата има 4 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, работна соба, џакузи, 2 купатила, 2 гаражи. Ориентација север-југ. Во близина има училиште. Греењето е на повеќе начини: струја, дрва и сончеви колектори. Куќата е со хортикултурно среден двор и направена со квалитетни материјали по фенг шуи. Цена 180000еур. Шифра- 6036
Повеќе
Сподели :