Се Продава Стан во Ново Лисиче(Off Market)

Се Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново ЛисичеСе Продава Стан во Ново Лисиче

Се Продава, 58.500 EUR

Оглас број: 0000225
Огласот е посетен:   271 пат

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : 1980

Квадратура : 72 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 11

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3075


Опис на недвижноста

Се продава стан во Ново Лисиче кој се наоѓа на 11 кат со поглед на цел град и на Водно. Зградата е со три лифта. Станот е 72м2, има 2 спални соби, кујна, дневна со трпезарија, купатило, шпајз, 2 големи балкона со прекрасен поглед, Има можност да се направи уште една соба. Станот е реновиран, модерен и во одлична состојба. Се продава или менува за мала гарсоњера плус доплата. Цена 58.500 со простор за договор. Шифра 3075
Повеќе
Сподели :