Се Продава Плац во Волково

Се Продава, 25 EUR

Оглас број: 0000081
Огласот е посетен:   269 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Северо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 2660 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 46


Опис на недвижноста

Се продава плац во Волково 2660м2 -25ев./м2.Шифра-46
Повеќе
Сподели :