Se prodava kuka vo Butel 2(Off Market)

  Se prodava kuka vo Butel 2

Се Продава, 145 000 EUR

Оглас број: 0000514
Огласот е посетен:   158 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : 2000

Квадратура : 185 m2

Соби : Трособни

Состојба : Полуреновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 6042


Опис на недвижноста

Se prodava kuka vo Butel 2 od 185m2 na dva kata +posebna garaza od 46m2. Parcelata e 650m2 od koj 450m2 cist dvor. Cena 145 000eu. so mesto za dogovor. Shifra-6042
Повеќе
Сподели :