Се продава ПЛАЦ со површина од 1.603 м2

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000750
Огласот е посетен:   190 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 1603 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : -

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9055


Опис на недвижноста

Се продава ПЛАЦ со површина од 1.603 м2 Плацот се наоѓа во Општина Аеродром. Шифра: 9055 ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА : 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :