Се продава стан од 63м2 во Струмица (Off Market)

Се продава стан од 63м2 во Струмица Се продава стан од 63м2 во Струмица Се продава стан од 63м2 во Струмица Се продава стан од 63м2 во Струмица Се продава стан од 63м2 во Струмица Се продава стан од 63м2 во Струмица

Се Продава, 43.000.оое EUR

Оглас број: 0000025
Огласот е посетен:   324 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2005

Квадратура : 63 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 5

Балкон : Не

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продава прекрсен стан од 63м2 во Струмица на одлична локација, веднаш позади ТЦ.Глобал. Се наога на 5 кат.Станот има и сопствен подрум од 6м2. и гаража од 18м2. Повеке информации на тел: 075-488-259
Повеќе
Сподели :