Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе (Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000708
Огласот е посетен:   93 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток-запад-север

Година на градба : --

Квадратура : 54 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2132/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе Лоциран е на булевар ,,Теодоси Гологанов‘’ , во близина на студенскиот дом Гоце Делчев. Квадратурата е од 54 м2. Катноста е на 3 Кат од вкупно 3 Катови. Греењето е BEG- Централно парно. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2132/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :