Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,кај ТЦ РАМСТОР(Off Market)

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,кај ТЦ РАМСТОРСе ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,кај ТЦ РАМСТОРСе ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,кај ТЦ РАМСТОРСе ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,кај ТЦ РАМСТОРСе ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,кај ТЦ РАМСТОРСе ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,кај ТЦ РАМСТОРСе ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,кај ТЦ РАМСТОР

Се Изнајмува, По Договор EUR

Оглас број: 0000492
Огласот е посетен:   430 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток-запад-север

Година на градба : 2007

Квадратура : 69 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 4/6

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3073/1


Опис на недвижноста

Се издава културно и пристојно наместен стан со квадратура од 69м2 на 4кат од вкупно 6катови.Станот се наоѓа во Општина Центар,до непосредна близина на “TC RAMSTORE” и улицата “50-ТА ДИВИЗИЈА” репер место – кафулето “Јавна Соба”.Зградата е релативно не толку стара,но е изградена во 2007 година.Местото и локацијата е исклучително атрактивна,со лесна достапност до сите неопходни потреби за функционирање:банки,превоз,продавници и ноќен живот.Живеалиштето континуирано се одржува и реновира.Паркинг (1) или (2) возможно е да се обезбедат.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Централно Парно.Режиски Трошоци:За таа квадратура – нормални.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,една детска спална соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса.НАПОМЕНА:Живеалиштето не се издава на студенти,поради лошото искуство со нив.Добредојдени се сериозни клиенти,вработени лица,фамилии,семејства, и самци. Цена:380 ЕУР со место за договор. Шифра:3073/1
Повеќе
Сподели :