Се Продава Прекрасна Куќа (Off Market)

Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа Се Продава Прекрасна Куќа

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000818
Огласот е посетен:   236 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 0 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 6051


Опис на недвижноста

Куќата се наоѓа во Бутел 2. Куќата поседува Два ката и еден сутерен простор (подрум). За повеќе и подетални информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6051
Повеќе
Сподели :