Се Издава Стан во Аеродром(Off Market)

Се Издава Стан во АеродромСе Издава Стан во АеродромСе Издава Стан во АеродромСе Издава Стан во АеродромСе Издава Стан во Аеродром

Се Изнајмува, 10000 EUR

Оглас број: 0000240
Огласот е посетен:   180 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : --

Година на градба : 2016

Квадратура : 48 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : приземје

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 2021/1


Опис на недвижноста

Се издава стан во Аеродром од 48м2, градба 2016 година-нов. Се наоѓа на приземје со една спална соба, вградена кујна, гаража. Одговара и за деловен простор. Цена 10000ден. Шифра 2021/1
Повеќе
Сподели :