Se izdava garsonjera vo Kapistec(Off Market)

Se izdava garsonjera vo KapistecSe izdava garsonjera vo KapistecSe izdava garsonjera vo KapistecSe izdava garsonjera vo KapistecSe izdava garsonjera vo Kapistec

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000847
Огласот е посетен:   76 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : --

Година на градба : 1969

Квадратура : 30 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Стар

Кат : 5/8

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 1050/1


Опис на недвижноста

Garsonjerata se naoga blisku do Agencija za vrabotuvanje. Ima 30 m2, soba, balkon i toalet.
Повеќе
Сподели :