Се издава ДВОСОБЕН стан во Аеродром (Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан  во Аеродром Се издава ДВОСОБЕН стан  во Аеродром Се издава ДВОСОБЕН стан  во Аеродром Се издава ДВОСОБЕН стан  во Аеродром Се издава ДВОСОБЕН стан  во Аеродром Се издава ДВОСОБЕН стан  во Аеродром Се издава ДВОСОБЕН стан  во Аеродром

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000701
Огласот е посетен:   129 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 45 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2130/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан во Аеродром Станот се наоѓа во Општина Аеродром. Лоциран е на улица ,, Памил Шишков ‘’ бр.22 , во близина на Тобако 2. Квадратурата е од 45 м2. Катноста е на 1 Кат од вкупно 8 Катови. Греењето е BEG- Централно парно. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2130/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :