Се продаваат нови станови од 68м2(Off Market)

Се продаваат нови станови од 68м2

Се Продава, 552 EUR

Оглас број: 0000019
Огласот е посетен:   274 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 68 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продаваат 3 новоизградени станови од 68м2, на само 5 мин од центарот на Струмица.Прекрасна локација и ориентација. Цена 690 ев/м2 сега со попуст од 20% за плакање во готово.Повеке информации на тел: 075-488-259. Шифра -СТ
Повеќе
Сподели :