Се издава Трособен стан (Off Market)

Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан

Се Изнајмува, По Договор EUR

Оглас број: 0000827
Огласот е посетен:   45 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 60 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 6

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3052/1


Опис на недвижноста

Станот е комплетно наместен и реновиран. Поседува две посебни спални соби, кујна, трпезарија, шпајз, тераса и БЕГ централно парно. Се наоѓа на 6ти кат. Станот се наоѓа во близина на Студенскиот дом Пелагонија. За повеќе информации јавете се на 075 489 145 Цена по договор Шифра на станот 3052/1
Повеќе
Сподели :