Се издава празен стан во Аеродром(Off Market)

Се издава празен стан во АеродромСе издава празен стан во АеродромСе издава празен стан во АеродромСе издава празен стан во АеродромСе издава празен стан во АеродромСе издава празен стан во Аеродром

Се Изнајмува, 11.000 EUR

Оглас број: 0000570
Огласот е посетен:   130 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 2015

Квадратура : 55 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 6/7

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 2057/1


Опис на недвижноста

Се издава нов, празен стан во Аеродром во непосредна близина на American collage. Станот е со површина од 55м2, се наоѓа на 6ти кат. Поседува дневна соба, кујна без електрични апарати, одвоена спална соба, тоалет, ходник, и тераса. Има централно греење и паркинг простор. Цена 11.000 ден. Шифра 2057/1
Повеќе
Сподели :