Се Продава Деловен Простор во Капиштец

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000034
Огласот е посетен:   579 пати

Тип на недвижноста : Деловни простории

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 49 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Стар

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : --

Шифра : 8007


Опис на недвижноста

Се продава деловен простор лоциран во почетокот на Капиштец. Дуканот поради неговата место положба е погоден за работење и развивање на различни видови на дејности.Дуканот има вкупно 49 м2 и тоа на приземје 27м2 а на катот 22м2. Шифра-8007
Повеќе
Сподели :