Се Издава Стан во Карпош 4 (Off Market)

Се Издава Стан во Карпош 4 Се Издава Стан во Карпош 4 Се Издава Стан во Карпош 4 Се Издава Стан во Карпош 4 Се Издава Стан во Карпош 4 Се Издава Стан во Карпош 4 Се Издава Стан во Карпош 4 Се Издава Стан во Карпош 4

Се Изнајмува, 250 EUR

Оглас број: 0000393
Огласот е посетен:   190 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Северо-запад

Година на градба : 1980

Квадратура : 40 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 10

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2015/1


Опис на недвижноста

Во близина на City Mall се издава двособен стан од 40м2 на 10/10 кат. Станот има дневна со трпезарија, кујна, една спална, остава и купатило,балкон. Греење на струја, клима. Зградата има 2 лифта и паркинг простор. Цена 250еур со место за договор. Шифра 2015/1
Повеќе
Сподели :