Se prodava stan od 98m2 vo Strumica.

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000893
Огласот е посетен:   186 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2020

Квадратура : 98 m2

Соби : Поголеми