Se prodava stan od 98m2 vo Strumica.

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000893
Огласот е посетен:   32 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2020

Квадратура : 98 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : sr/st2


Опис на недвижноста

Se prodava stan vo Strumica od 98m2 na 4ti kat so lift, se naoga sproti stadionot na Akademija Pandev.
Повеќе
Сподели :