Се продава Хотел со бензинска пумпа во Прилеп

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000793
Огласот е посетен:   392 пати

Тип на недвижноста : Деловни простории

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 1000 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Полуреновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : H2000


Опис на недвижноста

Хотелот ,,Сонце’’ се наоѓа на одлична локација недалеку од Центарот на градот. Поседува 17 апартмани, голема сала за 200 гости и една помала сала за 80 гости, Кујна опремена и уредена по Хасап, во летен период работи и базенот со спортските терени и сала за вежбање. За повеќе информации јавете се на : 078 340 782 Цена : 2.500.000eu – со можност за договор. Шифра : H2000
Повеќе
Сподели :