Се продаваат плацови во Кисела Вода

Се Продава, 70 EUR

Оглас број: 0000458
Огласот е посетен:   352 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 2018

Квадратура : 1577 m2

Соби : Еднособни

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9044


Опис на недвижноста

Се продаваат плацови во Кисела Вода со вкупна површина од 1577м2, во градежен реон со услов за градба. Цена 70еур/м2. Шифра 9044
Повеќе
Сподели :