Се издава КУЌА во БАРДОВЦИ(Off Market)

Се издава КУЌА во БАРДОВЦИСе издава КУЌА во БАРДОВЦИСе издава КУЌА во БАРДОВЦИСе издава КУЌА во БАРДОВЦИСе издава КУЌА во БАРДОВЦИСе издава КУЌА во БАРДОВЦИСе издава КУЌА во БАРДОВЦИСе издава КУЌА во БАРДОВЦИСе издава КУЌА во БАРДОВЦИСе издава КУЌА во БАРДОВЦИСе издава КУЌА во БАРДОВЦИ

Се Изнајмува, 1500 EUR

Оглас број: 0000529
Огласот е посетен:   134 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 170 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 6007/1


Опис на недвижноста

Се издава куќа во населба Бардовци од 170м2. Куќата располага со салон, кујна, 5 спални соби, тоалет. Просториите на 1ви кат се наменети за канцеларии. Има интернет и клима. Цена 1500еур. Шифра 6007/1
Повеќе
Сподели :