Се Продава Плац во Злокуќани

Се Продава, 70ев EUR

Оглас број: 0000119
Огласот е посетен:   346 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 7000 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9008


Опис на недвижноста

Се продава земјиште во Злокуќани од 7-8000м2. На плацот може да се гради објект од повеќе намени. До самиот плац веќе се градат деловни објекти.Цена-70 ев/м2.Шифра-9008
Повеќе
Сподели :