Се Продава Плац во Нерези

Се Продава, 70 EUR

Оглас број: 0000069
Огласот е посетен:   341 пат

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југ

Година на градба : --

Квадратура : 902 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 37


Опис на недвижноста

Се продава плац во Нерези 902м2 -70ев./м2,во градежен реон во близина на елитните вили.Плацот не е делив,се продава во целост. Шифра-37
Повеќе
Сподели :