Се продава стан во Стар Аеродром(Off Market)

Се продава стан во Стар АеродромСе продава стан во Стар АеродромСе продава стан во Стар АеродромСе продава стан во Стар АеродромСе продава стан во Стар АеродромСе продава стан во Стар АеродромСе продава стан во Стар АеродромСе продава стан во Стар АеродромСе продава стан во Стар Аеродром

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000810
Огласот е посетен:   108 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 2015

Квадратура : 141 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 6

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 4001


Опис на недвижноста

Квадратурата на станот е 141 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, три спални соби, бања, еден балкон и + една тераса. Цена: Цена по договор. Шифра: 4001 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :