Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар(Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан во ЦентарСе издава ДВОСОБЕН стан во ЦентарСе издава ДВОСОБЕН стан во ЦентарСе издава ДВОСОБЕН стан во ЦентарСе издава ДВОСОБЕН стан во ЦентарСе издава ДВОСОБЕН стан во ЦентарСе издава ДВОСОБЕН стан во ЦентарСе издава ДВОСОБЕН стан во Центар

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000752
Огласот е посетен:   99 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 69 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2138/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар Станот се наоѓа во Дебар маало во близина на Градски парк. Квадратурата е од 69 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, тоалет и балкон. Има паркинг простор од самата зграда. Цена: Цена по договор. Шифра: 2138/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :