Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2(Off Market)

Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000737
Огласот е посетен:   188 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 73 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 3068


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2 Станот се наоѓа во непосредна близина на МИДА. Станбена површина 73 м2 - идеален распоред, • Oдвоен Дневен престој од спални • Голем дневен престој со терпезарија и кујна • Тераса (поврзана со спалната соба) • Два Тоалети • Две спални соби Цена: Цена по договор. Шифра: 3068 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :