Се издава ДВОСОБЕН стан во Козле(Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан во КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан во КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан во КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан во КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан во КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан во КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан во Козле

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000728
Огласот е посетен:   77 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 47 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2135/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан во Козле, во близина на Црквата Св.Јован Квадратурата е од 47 м2. Катноста е на 1 кат од вкупно 5 катови. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба и тоалет. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2135/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :