Се издава трособен стан на Водно(Off Market)

Се издава трособен стан на ВодноСе издава трособен стан на ВодноСе издава трособен стан на ВодноСе издава трособен стан на ВодноСе издава трособен стан на ВодноСе издава трособен стан на ВодноСе издава трособен стан на ВодноСе издава трособен стан на ВодноСе издава трособен стан на Водно

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000760
Огласот е посетен:   58 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Северо-запад

Година на градба : --

Квадратура : 64 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3040/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на државна Болница. Квадратурата е 64 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, еден тоалет, едно купатило и балкон. Станот има еден слободен паркинг простор. Цена: Цена по договор. Шифра: 3040/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :