Се издава стан во Центар(Off Market)

Се издава стан во ЦентарСе издава стан во ЦентарСе издава стан во ЦентарСе издава стан во ЦентарСе издава стан во ЦентарСе издава стан во Центар

Се Изнајмува, 400 EUR

Оглас број: 0000545
Огласот е посетен:   107 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : 2005

Квадратура : 78 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 4013/1


Опис на недвижноста

Се издава четворособен стан во строг Центар со површина од 78м2, кој се наоѓа на 2ри кат. Располага со дневна, кујна, 3 спални соби од кои 1 брачна и две детски соби, тоалет i 3 балкони. Има гаража, подрум, централно парно, лифт. Цена 400еур. Шифра 4013/1
Повеќе
Сподели :