Се продава стан од 87м2 во Струмица(Off Market)

Се продава стан од 87м2 во Струмица

Се Продава, 600/560ев/ EUR

Оглас број: 0000021
Огласот е посетен:   258 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 87 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продава стан во Струмица на одлична локација Карпош, од 87м2, на 3ти кат во зграда од 6 ката.Цена: 600ев/м2 за плакање во готово следува попуст.Повеке информации на тел: 075-488-259
Повеќе
Сподели :