Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован (Off Market)

Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован

Се Продава, 270000 EUR

Оглас број: 0000050
Огласот е посетен:   238 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 200 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Празен

Шифра : 6003


Опис на недвижноста

Во елитната населба Св. Јован се продава стан со вкупна површина од 200м2. Во склопот на станот има: дневна, терпезарија,кујна, 3 спални соби,3 купатила и тераса. Една од спалните соби е со сопствено купатило. Грењето е на струја или на дрва( во дневната соба има камин). Станот е со поглед према хортикултурно среден двор со езерце. Цена 270000. Шифра-6003
Повеќе
Сподели :