Се ПРОДАВА стан во Карпош(Off Market)

 Се ПРОДАВА стан во Карпош Се ПРОДАВА стан во Карпош Се ПРОДАВА стан во Карпош Се ПРОДАВА стан во Карпош Се ПРОДАВА стан во Карпош Се ПРОДАВА стан во Карпош Се ПРОДАВА стан во Карпош

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000698
Огласот е посетен:   139 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : 2019

Квадратура : 73 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3061


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА стан во Карпош Ориентацијата му е Источна. Лоциран е во непосредна близина на ,, City Mall ‘’ Квадратурата му е 73 м2. Станот е ВЕДНАШ вселив. Живеалиштето се продава со ИМОТЕН ЛИСТ. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Греењето е сопствено (на струја). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спалнни соби, тоалет и еден балкон. Станот е реновиран во 2019 година. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот се продава / препушта во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА (ПОД, КУЈНА, КУПАТИЛО) + НАМЕНЕТ ЗА СЕМЕЈСТВО . Цена: Цена по договор. Шифра: 3061 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501
Повеќе
Сподели :