Se Prodava Plac vo Vizbegovo

Се Продава, 30 EUR

Оглас број: 0000523
Огласот е посетен:   383 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 2018

Квадратура : 13539 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9051


Опис на недвижноста

Se PRODAVA PLAC vo Vizbegovo- Kacanicki Pat od 13 539m2 koj e sostaven od 3 parcijalizirani placovi i toa:5647m2; 3378m2; 4596m2. Imotot e so IL. Se naoga vo Industriska zona. Cena 30eu/m2. Shifra-9051
Повеќе
Сподели :