Се продава кука во Струмица(Off Market)

Се продава кука во СтрумицаСе продава кука во Струмица

Се Продава, 65.000 EUR

Оглас број: 0000064
Огласот е посетен:   539 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : 1970

Квадратура : 335 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Стар

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продава куќа во Струмица во близина на ЕВН.Куката е со вкупна површина од 335м2,од кои 210м2 се двор.Под објект е 160м2, приземје 80м2 и кат 80м2. Повеке информации на тел: 075-488-259
Повеќе
Сподели :