Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м2(Off Market)

Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м2Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м2Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м2Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м2Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м2Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м2

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000735
Огласот е посетен:   79 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 55 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 2137/1


Опис на недвижноста

Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м2 Станот се наоѓа во Општина Карпош 2. Ориентацијта му е ИСТОЧНА. Лоциран е во непосредна близина на “СИМПО”. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО-ТОПЛО). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една сплана соба, вц со купатило, гостинско вц и еден француски балкон. Цена: Цена по договор. Шифра: 2137/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :