Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )(Off Market)

Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000674
Огласот е посетен:   106 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 80 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 4018/1


Опис на недвижноста

Се издава стан во Кисела вода во непосредна близина на Општината. Ориентацијата на станот е ИСТОК-СЕВЕР-ЈУГ. Квадратурата е од 80 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Катноста е 5 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ. Греењето е на ЦЕНТРАЛНО ПАРНО (БЕГ). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ , вц со купатило , гостинско вц И балкон/тераса. Објектот е реновиран 2016 година. Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена: Цена по договор. Шифра 4018/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501
Повеќе
Сподели :