Се изнајмува стан во Аеродром(Off Market)

Се изнајмува стан во АеродромСе изнајмува стан во АеродромСе изнајмува стан во АеродромСе изнајмува стан во АеродромСе изнајмува стан во АеродромСе изнајмува стан во АеродромСе изнајмува стан во АеродромСе изнајмува стан во Аеродром

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000842
Огласот е посетен:   117 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток-запад-југ

Година на градба : 2002

Квадратура : 76 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3058/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа кај железничка станица недалеку од РЕД КАФЕ. Станот е одлично уреден има 76м2 со прекрасен поглед од терасата, пешки можете да стигнете до центарот на градот за десетина минути. Станот е со следниот распоред: дневна соба, две спални соби, ходник, кујна,тераса и тоалет.
Повеќе
Сподели :