СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН(Off Market)

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАНСЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000785
Огласот е посетен:   253 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Север

Година на градба : 2018

Квадратура : 67 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 3075


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Тафталиџе. Станбена површина од 67 м2 – со идеален распоред : • Oдвоен Дневен престој од спалните соби, • Голем дневен престој со терпезарија и кујна, • Една бања, • Едно гостинско вц, • Една спална соба, • Една детска соба и • Еден балкон. Цена: Цена по договор Шифра: 3075 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :