Се Издава Дел од Куќа во Козле(Off Market)

  Се Издава Дел од Куќа во Козле  Се Издава Дел од Куќа во Козле  Се Издава Дел од Куќа во Козле  Се Издава Дел од Куќа во Козле  Се Издава Дел од Куќа во Козле  Се Издава Дел од Куќа во Козле  Се Издава Дел од Куќа во Козле  Се Издава Дел од Куќа во Козле  Се Издава Дел од Куќа во Козле

Се Изнајмува, 750 EUR

Оглас број: 0000230
Огласот е посетен:   262 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 2015

Квадратура : 150 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Не

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 6002/1


Опис на недвижноста

На прекрасна и тивка локација во Козле се издават 2 ката во дел од куќа која е луксузно опремена со површина од 150м2. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило, 2 балкони. Има сопствено парно греење и повеќе паркинг места. Шифра 6002/1
Повеќе
Сподели :