Се продава стан

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000802
Огласот е посетен:   643 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2019

Квадратура : 107 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3076


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Влае. Станбена површина од 107 м2 + 24 м2 гаража + 2 паркинг места. Греењето е на БЕГ – централно парно. Цена: Цена по договор Шифра: 3076 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :