Се издава ДВОСОБЕН стан во Карпош(Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан во КарпошСе издава ДВОСОБЕН стан во КарпошСе издава ДВОСОБЕН стан во КарпошСе издава ДВОСОБЕН стан во КарпошСе издава ДВОСОБЕН стан во Карпош

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000731
Огласот е посетен:   110 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 50 m2

Соби : Двособни

Состојба : Полуреновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2136/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан во Карпош, во близина на автобуската кај ,,Симпо’’ Квадратурата е од 50 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба и тоалет. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2136/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :